Çelik Konstrüksiyon

celik-konstruksiyon.jpg

Eskişehir çelik konstrüksiyon hizmeti sunan firmamız Aktaş Çelik Prefabrik Ev, hmojen ve esnek yapısı ile güvenli ve görkemli çelik yapılar inşa etmektedir. Çelik konstrüksiyon çalışmalarımız;

 

 

Uzay Kafes 

Çelik Villa

Çelik Çatı olarak sıralanabilir. 

 

 

Eskişehir Aktaş Çelik Prefabrik Ev İletişim Bilgileri:

Telefon: 0222 237 07 00 

Gsm: 0533 730 56 01

Adres: 75. Yıl Mahallesi Oto Esnaflar Sanayi Sitesi A Blok No:13 / Eskişehir

 

Çelik konstrüksiyon teknik veriler :

Yapılar 1.derece deprem koşulları dikkate alınarak üretilmektedir. Rüzgar hızı 102 km/saat (h:0-8 m) TS498, kar yükü 80 kg/m². Fabrikada üretilen ve önceden alıcı tarafından hazırlanan zemin betonu üzerine, yerinde montajı yapılan yapılar istenildiği zaman sökülüp tekrar başka yerde kurulabilir.

 

Çelik konstrüksiyon boyutları:

Yapıgenişliği10mtekaçıklıkkolonyüksekliği
h:4-5-6 m olabilir. Bina boyu 2.5 m’nin katları şeklinde istenildiği kadar uzatılabilir. Blok genişliği 10 m olmak kaydıyla ikili, üçlü, dörtlü, beşli bloklar yapılabilmektedir.

 

Çelik konstrüksiyon taşıyıcı sistem :

NPI kolon, dolu gövdeli çelik makas ve aşıklardan oluşmuş olup, rüzgar bağlantıları yapılmıştır. Bağlantılar çelik cıvata ve somun ile sağlanmıştır.

 

Çatı ve Cephe Kaplaması : 0.50 mm trapez kesitli galvaniz sac levhalar, galvaniz kaplamalı ve contalı çivilerle aşıklara tespit edilir.

Kapılar : 350*350 cm boyutlarında sürgülü olarak imal edilmektedir. (Kapı üzerinde 900 mm*2000 mm personel servis kapısı mevcuttur.)

Boya : Tüm çelik sistem paslanmaya karşı antipas ve bir kat yağlı boya ile boyanmaktadır.

 


Sanayi Tipi ve Sosyal İçerikli Çelik Konstrüksiyon Yapılar

 

Fabrika, Showroom yapıları

 

Çelik BinaTeknik Veriler : Yapılar 1.derece deprem koşulları dikkate alınarak üretilmektedir. Rüzgar hızı 102 km/saat (h:0-8 m), TS498 kar yükü 80 kg/m²

Boyutlar : Yapı genişliği 12-30 m (tek açıklık ), kolon yüksekliği 4-12 m, bina boyu istenilen boyda ve kolon aks aralığı 3-6 m yapılabilmektedir.

Taşıyıcı Sistem : Yapı genişliğine bağlı olarak kolon 2 NPU putrelden kutu formunda, makaslar dolu gövdeli, örme sistem veya komple paçalı sistem olabilmektedir. Bağlantılar çelik cıvata ve somun ile sağlanmıştır. İsteğe göre kreyn sistemi de yapılabilmektedir. Yalıtımlı veya yalıtımsız olarak üretilebilmektedir. Yapılar tek katlı olabildiği gibi iki veya üç katlı da olabilmektedir.

 

Görseller