Hakkımızda

Aktaş Çelik Prefabrik Ev yükselen teknolojileri kullanarak, çok katlı yapılarda yaşamak zorunda kalan ailelerin, aynı ekonomik koşullarda, depreme dayanıklı, müstakil konutlarda yaşayabilmelerini sağlamak amacı ile Eskişehir'de, 2013 yılında, genç ve dinamik kadrosu ile faaliyetlerine başlamıştır.

 

 

 

Bir inşaat firması olarak, daha ileri bir düzeye gelebilmek için, kalite anlayışından ödün vermeden, işleri bir kerede, doğru ve zamanında yaparak her zaman her yerde aranılan, tercih edilen bir firma olmak için daha çok çalışmayı ilke edinmiştir.

 

 

 

Firmamız, yapıların uzun yıllar boyu değerini korumasının, iyi tasarlanmış ve doğru yapılmış projelerle mümkün olduğunun bilincindedir. Bu sebeple yaşam alanınızı yapmakla kalmaz, tüm yapılarda kaliteli malzeme ile ısı, ses ve nem izolasyonunu standart olarak uygulayarak yapınızın geleceğine yön verir.

 

 

Eskişehir Aktaş Çelik Prefabrik Ev, marka olma yolunda, kalite düzeyinin yükseltilmesi için, dünya yapı sektöründeki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri sürekli izleyerek, doğa ve çevre dostu politikalarımızla müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerine zamanında ve hatasız cevap vermek için çalışmaktadır.

 

 

Aktaş Çelik Prefabrik Ev olarak, çalışan personelimizin, kalite düzeyinin sürekli iyileşmesi için mesleki yenilikleri öğrenmesinde ihtiyaç duyacakları eğitim sürekliliğini sağlayarak, organizasyondaki bireylerin görev ve sorumluluklarının bilincinde olmalarını ve ekip çalışmalarına katılımlarını sağlamak için en üst düzeyde titizlik göstermektedir.

 

 

Eskişehir Aktaş Çelik Prefabrik Ev İletişim Bilgileri:

Telefon: 0222 237 07 00 

Gsm: 0533 730 56 01

Adres: 75. Yıl Mahallesi Oto Esnaflar Sanayi Sitesi A Blok No:13 / Eskişehir